ЗДО с. Богдан

ІСТОРІЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ С. БОГДАН

В с. Богдан побудований дитячий садок по новому проекту в який перейшли працювати, з старших корпусів в 1985 р.

Завідуюча, Матейко Ірина Євгенівна, примусово приступила до роботи в новім корпусі д/с. Причина її відмов прийняти новий корпус, як завідувачки, можливо в тому, що будівництво відбувалося на її очах, що вказаного в проекті, на день прийняття садочка, не було.

І з того часу постійно йшов ремонт теплотраси каналізаційного блоку, що виходили з робочого стану.

Матейко Ірина Євгенівна – прекрасний вихователь, пізніше завідуюча Богданським ДНЗ.З 1982 р. вона займала цю посаду. На ці роки працювало 5 груп і у садочку нараховувалося 140 дітей і 26 роб. персоналу.

Після розпаду СРСР почалося різьке скорочення груп в ДНЗ, а з цим і робочих місць.

І в 1993 р. у Богданському ДНЗ працювали лише 3 групи.

Через рік, 1994 р. зав. ДНЗ Матейко І. Є., за власним бажанням достроково іде на пенсію. На прикази відділу освіти не реагує, і на роботу повертатися не хоче.

Завідування ДНЗ приймає Бочкор Гафія Петрівна, яка працювала вихователем на даній посаді вона була 4 роки, з 1994-1998 р. Знову пішло різке скорочення груп, а також і штату обслуговуючого персоналу.

З 1997 р.у  Богданському ДНЗ працюють 2 групи, а через рік, одна мішана.

З 1998 р. завідуючою Богданським ДНЗ працює Дем’ян Марія Григорівна. Бочкор Г. П. за власним бажанням звільнилася з посади завідуючогї і переведена на посаду вихователя.

При одній мішаній групи, весь робочий персонал працював на 0,5 ставки.

В 2003 р. в Богданському ДНЗ відкрито ще одну групу. І так працюють молодша і старша групи.

Решту корпуса дитячого садка зайняла школа.

В 2005 р. Демян М.Г. звільнена з посади завідуючої, на її місце призначено Шорбан М.Ф. В 2007 р. на одній із сесій с/р було винесено на порядок денний питання прол відкриття третьої групи/, але відкрита вона була тільки в 2009 р.

У 2013 р. відкрито четверту групу.

У 2016 р. Шорбан М.Ф. звільнена з посади завідуючої, у вересні 2016 р. на її місце призначено Мільчевич М.П.

У грудні 2016 р. було відкрито короткотривалу групу на 15 дітей.

Станом на 2017 р. дошкільний навчальний заклад відвідує 125 дітей.